witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Umowa polisy na życie - na co zwrócić uwagę?

Przy podpisywaniu jakiejkolwiek umowy działaniem pożądanym jest wczytywanie się w drobny tekst. W przypadku polis na życie szczególną ostrożność należy zachować już na etapie ustalania warunków z doradcą ubezpieczeniowym, co pozwoli możliwie najlepiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.
Czytaj więcej

Polisa na życie a kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu. W wyniku braku wystarczających oszczędności udajemy się do banku i ubiegamy się o otrzymanie środków. Wymaga to jednak spełnienia kilku warunków, w tym posiadania polisy na życie.
Czytaj więcej

Polisa na życie-jak wybrać ubezpieczyciela?

Kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych może stwarzać nam niemały problem przy wyborze polisy na życie. Większości z nich prawdopodobnie nie znamy. Kierujemy się opinią innych, lub tym co znajdziemy na pierwszych miejscach wyszukiwarki internetowej. Mało znane firmy bez odpowiedniego funduszu na marketing posiadają mały udział w branży ubezpieczeń. Jak jednak wybrać najlepsze towarzystwo?
Czytaj więcej

Co decyduje o wysokości składki ubezpieczeniowej?

Składka ubezpieczenia na życie jest często wartością, która przesądza o wyborze polisy. Pamiętajmy, że nie zawsze jest odzwierciedleniem jakości. O wysokości składki decydują suma ubezpieczenia, nasze własne warunki oraz prowizja, którą pobierze firma. W dwóch różnych agencjach za taką samą ochronę będziemy musieli ponieść różne opłaty. Czym jest więc koszt polisy i co składa się na składkę, którą przecież będziemy musieli okresowo spłacać?
Czytaj więcej

Kiedy powinniśmy zdecydować się na polisę posagową?

Polisa posagowa jest swoistą formą zabezpieczenia przyszłości naszego dziecka. Jeżeli chcemy mieć pewność, że wkraczając w dorosłe życie, będzie mogło swobodnie wybrać czym chce się zajmować, powinniśmy zapewnić mu finansowe zaplecze. Dla młodych osób dodatkowe środki na życie mają ogromne znaczenie. Początek kariery zawodowej bardzo rzadko wiąże się z wysokimi zarobkami. Często trzeba przepracować kilka lat, aby móc swobodnie rozporządzać swoimi oszczędnościami. Polisa posagowa pozwala zainwestować w lepszy początek i możliwość rozwoju dziecka.
Czytaj więcej

Czym w zasadzie jest ubezpieczenie na życie?

Od wielu lat na rynku ubezpieczeniowym dostępne są ubezpieczenia na życie. Wiele osób przekonuje, że warto w nie zainwestować. Czym właściwie jest polisa na życie? Co zawiera?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12