witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Czym jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie jest produktem, który został stworzony z myślą o dopasowaniu do poszczególnego klienta. Ubezpieczenie na życie można dostosować do własnych potrzeb. Kierować możemy wybierając nie tylko odpowiednią dla nas wysokość sumy ubezpieczenia, ale również umowy dodatkowe.
Czytaj więcej

Jak określić składki ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczony może wybrać najbardziej dogodną formę opłacenia składki ubezpieczenia na życie. Może całą sumę zapłacić jednorazowo, w ratach miesięcznych, kwartalnych lub półrocznych. Wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę ubezpieczeniową warto rozważyć dodatkową ochronę polisy na życie. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe zobowiązują się do opłacania składek w przypadku wystąpienia całkowitego i trwałego inwalidztwa ubezpieczonego.

Czytaj więcej

Jak obliczyć sumę ubezpieczenia na życie?

Wysokość ubezpieczenia na życie zależy od wieku klienta i od tego czy osoba, która chce się ubezpieczyć jest kobietą lub mężczyzną. Towarzystwa ubezpieczeniowe preferują młodych ludzi najlepiej płci żeńskiej. Dlaczego? Towarzystwa, kalkulując ryzyko posiłkują się statystyką oraz matematyką ubezpieczeniową, a niestety uzyskane dzięki algorytmom dane są bezwzględne dla mężczyzn. Najwyraźniej są oni bardziej narażeni na śmierć niż kobiety.

Czytaj więcej

Polisa terminowa czy bezterminowa?

Ubezpieczenie terminowe daje wysoką ochronę za stosunkowo niską kwotę składki. W momencie zakończenia ochrony towarzystwo nie wypłaca pieniędzy. Ubezpieczenie tego rodzaju daje ochronę w momencie np. korzystania z kredytów hipotecznych. Kiedy właściciel ubezpieczenia umrze jego zadłużenie jest spłacane przez towarzystwo.

Czytaj więcej