witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ranking polis na życie, czyli jak wybrać najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe

Decyzji o zakupie polisy na życie nie powinniśmy podejmować w pośpiechu. Najważniejsze jest realne określenie naszych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Powinniśmy starannie zapoznać się z informacjami zarówno na temat samego towarzystwa, jak i oferowanego przez niego ubezpieczenia. Najlepszym wskaźnikiem zarówno popularności jak i wiarygodności ubezpieczycieli są m.in. rankingi utworzone przez specjalistów branży ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej

Czy polisa na życie warta jest opłaconych składek?

Zapewne większość osób na tak postawione pytanie odpowiedziałaby przecząco. Jednak nie byłaby to odpowiedź poprawna. Dlaczego? Ponieważ opiera się ona głównie na wiedzy czerpanej z ogólnodostępnych forów. A co by było, gdyby zgłębić ten temat i przeanalizować w jaki sposób rzeczywiście działają polisy na życie?
Czytaj więcej

Polisa grupowa, czyli tanie ubezpieczenia na życie

Grupowe polisy na życie, jak sama nazwa wskazuje, dotyczą większej liczby osób, których łączy to samo miejsce pracy. Popularne "grupówki" opierają się na nieco innych założeniach i wysokości ryzyka, które rozkłada się na wszystkich objętych danym ubezpieczeniem. Jakie dokładnie są to korzyści dla pracownika?
Czytaj więcej

Kalkulator ubezpieczeń na życie - sprawdź, jak to działa!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy ludzie mogą mieć jeszcze problemy, korzystając z naszej porównywarki ubezpieczeń na życie. Dlatego dzisiaj, krok po kroku, wytłumaczymy jego działanie. Dowiecie się m.in. dlaczego konieczne jest podanie prawdziwego numeru telefonu i dlaczego nie zobaczycie wyników po wypełnieniu formularza.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie? Infografika

Chciałbyś pewnie zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie, bo wiele słyszałeś o zaletach takiego dodatkowego finansowego zabezpieczenia, ale odstraszają Cię rzekomo wysokie ceny. Dlatego sprawdzimy, ile ubezpieczenie na życie kosztuje i czy faktycznie składki są tak wysokie, jak je malują.
Czytaj więcej

Warto mieć ubezpieczenie na życie

Polisa na życie to sposób finansowego zabezpieczenia przyszłości najbliższych i zarazem wyraz troski o ich losy. Wypadek i jego skutki, ciężka choroba, a nawet zwolnienie z pracy i utrata dochodów potrafią skutecznie pogrzebać najśmielsze plany i zamierzenia dotyczące przyszłego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia