witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Warto wiedzieć o polisach na życie

Każda polisa na życie jest produktem złożonym, ale przez to może być dopasowana do indywidualnych potrzeb kupującego ubezpieczenie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników: rodzaj polisy, czas obowiązywania ochrony oraz częstotliwość opłacania składek.
Czytaj więcej

Dlaczego warto ubezpieczyć się na życie?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, które będą miały miejsce w naszym życiu. Czy zawsze jesteśmy przygotowani na najgorsze? Czy zabezpieczyliśmy w odpowiedni sposób przyszłość swoją i swoich najbliższych?
Czytaj więcej

Jak określić cenę ubezpieczenia?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, na jakiej podstawie towarzystwo określa wysokość składki za ubezpieczenie na życie? Czy wiesz, że młodzi i zdrowi zapłacą mniej? Dlaczego tak jest?
Czytaj więcej

Czym jest cesja polisy?

Kredyt hipoteczny to ryzyko dla obu stron. Kredytobiorca nie ma pewności czy przez cały okres dokonywania spłaty będzie w stanie regularnie pokrywać zaciągnięte zobowiązanie. Bank, powierzając kapitał zakłada, że zdolność kredytowa klienta w razie jego ciężkiej choroby, utraty pracy czy śmierci będzie przerwana.
Czytaj więcej

Przed rozmową z doradcą

Przed pierwszym spotkaniem z doradcą ubezpieczeniowym warto pamiętać, by okoliczności, w jakich odbędzie się rozmowa, sprzyjały porozumieniu. Eksperci są zdania, że powinniśmy na taką rozmowę przeznaczyć co najmniej dwie godziny. W tym czasie doradca zdąży zapoznać się z naszą sytuacją życiową i skonstruować dla nas odpowiednią ofertę.
Czytaj więcej

Jak otrzymać porównanie ofert ubezpieczeń na życie?

Zastanawiasz się jaki sposób zabezpieczenia siebie i rodziny m.in. na wypadek poważnej choroby, albo śmierci będzie dla Ciebie najlepszy. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują w tym zakresie ochronne lub ochrono-inwestycyjne polisy na życie. Jest ich jednak wiele i trudno wybrać tę najlepszą. Warto w tym celu zrobić porównanie, które na pewno będzie pomocne w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniej oferty ubezpieczenia swojego życia i zdrowia oraz zapewnienia ochrony rodzinie. By otrzymać taką informację wystarczy wypełnić krótki formularz składający się z pięciu kroków.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia