witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Rodzaje ubezpieczeń na życie – które wybrać?

Poczucie bezpieczeństwa oraz zdrowie to wartości bezcenne – nie da się ich kupić ot tak, za to można wykupić polisę na życie. Ubezpieczenie może zapewnić nam kompleksową ochronę zdrowia, pewną przyszłość i stabilność finansową naszym bliskim po naszej śmierci lub stanowić zabezpieczenie pod kredyt hipoteczny. Wyróżniamy pięć rodzajów indywidualnych ubezpieczeń na życie: terminowe, bezterminowe, na życie i dożycie, ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy oraz ubezpieczenia posagowe (stanowiące zabezpieczenie dla dzieci).
Czytaj więcej

Przezorny zawsze ubezpieczony... na życie!

Wypadki chodzą po ludziach – przytrafiają się niespodziewanie, w najmniej dogodnej dla nas chwili i niosą ze sobą, mniej lub bardziej, przykre konsekwencje. Zdrowie, bezpieczeństwo i spokój są niewątpliwie bezcenne – niestety nie da się ich kupić, jednak można przechytrzyć niefortunny los, który zapuka do naszych drzwi, ubezpieczając się na życie. Posiadając polisę chronisz nie tylko siebie – swoje zdrowie, ale i wykazujesz się odpowiedzialnością i troską o przyszłość najbliższych.
Czytaj więcej

Ubezpieczeniom Online zaufało już 100 tysięcy klientów!

Dzisiaj nadszedł czas na wpis wyjątkowy – bo nie poświęcony tematyce ubezpieczeń, ale sukcesowi naszej firmy. Nasi pracownicy chcieliby serdecznie podziękować Państwu za zaufanie, którym obdarzyliście nasze doradztwo, korzystając z naszych usług konsultingowych i sprzedażowych. Dzięki temu możemy z dumą przyznać, że zbliżamy się do osiągnięcia liczby 100 tysięcy Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszych formularzy ubezpieczeniowych i zaufać naszym pracownikom.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla emeryta – czy to się opłaca?

Zawsze podkreślamy, że ubezpieczenie na życie dobrze jest kupić jak najwcześniej – im jesteśmy młodsi i zdrowsi, tym składka jest niższa. Czy jednak oznacza to, że osoba w podeszłym wieku nie może kupić polisy na życie? Skądże znowu! Pamiętajmy, że ubezpieczenie zapewnia ochronę nie tylko w przypadku śmierci, ale też posiada wiele dodatkowych funkcji. Seniorzy mogą kupić korzystną polisę – wystarczy tylko, że sięgną po ofertę skierowaną specjalnie do nich.
Czytaj więcej

Zobacz, jak obniżyć cenę ubezpieczenia na życie nawet o 50 zł miesięcznie!

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie na życie? To świetnie! Ale, zaraz... Składka jest podejrzenie wysoka? Nie martw się! Masz ogromny wpływ na to, ile kosztuje Twoja polisa. Zamiast rezygnować z jej zakupu, sprawdź, w jaki sposób możesz obniżyć wartość składki. Dzięki tym sposobom możesz oszczędzić nawet 50 zł miesięcznie! Wydaje Ci się, że to niewiele? Pomyśl, że to zysk w wysokości aż 600 zł w skali roku!
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie bez karencji - to musisz wiedzieć!

Kiedy podejmujesz decyzję na temat zawarcia ubezpieczenia na życie, powinieneś przede wszystkim przyjrzeć się okresom karencji, jakie zostały wyszczególnione w OWU. Długa karencja (czyli okres, kiedy świadczenie nie zostanie wypłacone mimo wystąpienia zdarzenia objętego zakresem ochrony) może zadecydować o tym, że pomimo atrakcyjnej składki zdecydujesz się na inną polisę.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12