witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Przezorny zawsze ubezpieczony... na życie!

Wypadki chodzą po ludziach – przytrafiają się niespodziewanie, w najmniej dogodnej dla nas chwili i niosą ze sobą, mniej lub bardziej, przykre konsekwencje. Zdrowie, bezpieczeństwo i spokój są niewątpliwie bezcenne – niestety nie da się ich kupić, jednak można przechytrzyć niefortunny los, który zapuka do naszych drzwi, ubezpieczając się na życie. Posiadając polisę chronisz nie tylko siebie – swoje zdrowie, ale i wykazujesz się odpowiedzialnością i troską o przyszłość najbliższych.
Czytaj więcej

Ubezpieczeniom Online zaufało już 100 tysięcy klientów!

Dzisiaj nadszedł czas na wpis wyjątkowy – bo nie poświęcony tematyce ubezpieczeń, ale sukcesowi naszej firmy. Nasi pracownicy chcieliby serdecznie podziękować Państwu za zaufanie, którym obdarzyliście nasze doradztwo, korzystając z naszych usług konsultingowych i sprzedażowych. Dzięki temu możemy z dumą przyznać, że zbliżamy się do osiągnięcia liczby 100 tysięcy Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszych formularzy ubezpieczeniowych i zaufać naszym pracownikom.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla emeryta – czy to się opłaca?

Zawsze podkreślamy, że ubezpieczenie na życie dobrze jest kupić jak najwcześniej – im jesteśmy młodsi i zdrowsi, tym składka jest niższa. Czy jednak oznacza to, że osoba w podeszłym wieku nie może kupić polisy na życie? Skądże znowu! Pamiętajmy, że ubezpieczenie zapewnia ochronę nie tylko w przypadku śmierci, ale też posiada wiele dodatkowych funkcji. Seniorzy mogą kupić korzystną polisę – wystarczy tylko, że sięgną po ofertę skierowaną specjalnie do nich.
Czytaj więcej

Zobacz, jak obniżyć cenę ubezpieczenia na życie nawet o 50 zł miesięcznie!

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie na życie? To świetnie! Ale, zaraz... Składka jest podejrzenie wysoka? Nie martw się! Masz ogromny wpływ na to, ile kosztuje Twoja polisa. Zamiast rezygnować z jej zakupu, sprawdź, w jaki sposób możesz obniżyć wartość składki. Dzięki tym sposobom możesz oszczędzić nawet 50 zł miesięcznie! Wydaje Ci się, że to niewiele? Pomyśl, że to zysk w wysokości aż 600 zł w skali roku!
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie bez karencji - to musisz wiedzieć!

Kiedy podejmujesz decyzję na temat zawarcia ubezpieczenia na życie, powinieneś przede wszystkim przyjrzeć się okresom karencji, jakie zostały wyszczególnione w OWU. Długa karencja (czyli okres, kiedy świadczenie nie zostanie wypłacone mimo wystąpienia zdarzenia objętego zakresem ochrony) może zadecydować o tym, że pomimo atrakcyjnej składki zdecydujesz się na inną polisę.
Czytaj więcej

Z polisy mieszkaniowej na czas urlopu korzystasz przez cały rok

Obawa przed włamaniem do domu czy mieszkania w czasie wypoczynku zagranicznego towarzyszy wszystkim nieubezpieczonym lokatorom. Sądzą oni błędnie, że dwa tygodnie to na tyle krótki okres czasu, że nic złego nie spotka ich nieruchomość, a brak polisy pozwoli oszczędzić na wakacyjnym wyjeździe.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11