witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Czym w zasadzie jest ubezpieczenie na życie?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Od wielu lat na rynku ubezpieczeniowym dostępne są ubezpieczenia na życie. Wiele osób przekonuje, że warto w nie zainwestować. Czym właściwie jest polisa na życie? Co zawiera?
polisa na życie
Podstawową rolą ubezpieczenia na życie jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego naszych najbliższych po naszym odejściu. Oznacza to, że po śmierci ubezpieczonego, osoba uposażona, a więc przez niego wskazana, otrzymuje świadczenie w wysokości ustalonej uprzednio z ubezpieczonym.
Tak więc ubezpieczenie na życie w swoim pierwotnym kształcie chroni naszych bliskich. Nie ułatwi im oczywiście pogodzenia się ze stratą, jednak na pewno pomoże w bardziej komfortowym przetrwaniu okresu żałoby, bez konieczności martwienia się o kwestie finansowe.

Porównaj oferty ubezpieczeń


Jednak polisa na życie może być o wiele bardziej rozbudowana.


W większości TU mamy do wyboru szeroką paletę dodatków do standardowego ubezpieczenia. Dlatego przed wyborem polisy ubezpieczeniowej, warto zapoznać się ze szczegółową ofertą kilku z nich i wybrać taką, która odpowie na nasze potrzeby. Wówczas może ona pełnić funkcję inwestycyjną, być zabezpieczeniem kredytu, pewnym krokiem w przyszłość dziecka a także dodatkową rentą podczas naszej emerytury. Możemy się zabezpieczyć na wypadek nagłej choroby, w tym nawet zdiagnozowania nowotworu.  

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: