witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie na życie jako profilaktyka w chorobach cywilizacyjnych

W historii naszej planety zdarzały się epidemie dziesiątkujące całe narody. „Czarna śmierć” to jeden z największych przykładów pandemii, które nawiedziły świat w XIV w. i przyczyniły się do spadku liczebności ludzkiej populacji z 450 milionów do 350–375 milionów w skali świata. Obecnie to nowotwory i choroby układu sercowo-naczyniowego zbierają tragiczne żniwo.
Czytaj więcej

Miażdżyca - jak zabezpieczać i jak unikać?

W XXI wieku już nie wojny, jakkolwiek by brutalnie nie zabrzmiało, regulują populację ludzkości na świecie. Dziś głównym powodem zgonów są tzw. choroby cywilizacyjne. Do ich rozprzestrzeniania przyczynił się postęp cywilizacyjny ze wszystkimi jego przejawami: sposobem odżywiania się, zanieczyszczeniem środowiska, stosowaniem używek i paradoksalnie postępem technologicznym.
Czytaj więcej

Czy towarzystwa ubezpieczeniowe mogą odmówić zawarcia umowy ubezpieczenia?

Ubezpieczenie na życie jest przede wszystkim zabezpieczeniem finansowym bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego. Wówczas otrzymają oni świadczenie równe sumie gwarancyjnej określonej w umowie. Jest to główny powód, dla którego zawierane są polisy na życie. Może się jednak okazać, że nie każdy będzie mógł wykupić ubezpieczenie. Dlaczego?
Czytaj więcej

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie

Każdy, kto posiada polisę na życie, ma prawo do odstąpienia lub wypowiedzenia umowy ubezpieczenia w każdej chwili. Pamiętać należy jedynie o terminach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia danego towarzystwa. Podpowiadamy, jak skutecznie i zgodnie z prawem rozwiązać umowę zawartą z towarzystwem ubezpieczeniowym.
Czytaj więcej

Dobry doradca to dobra polisa na życie?

Każdy doradca ubezpieczeniowy powinien bardzo dobrze znać branżę, a przede wszystkim posiadać kompletną wiedzę odnośnie oferowanych przez siebie produktów. Nie wystarczy posiąść jej raz. Rynek ubezpieczeń rozwija się w tak szybkim tempie, że aby być na czasie, należy ciągle się szkolić i doskonalić. Jak rozmawiać z klientem, aby osiągnąć sukces?
Czytaj więcej

Dwa ubezpieczenia na życie czy jedno?

Przeglądając internetowe fora można w łatwy sposób trafić na wiele tematów związanych z ubezpieczeniami na życie. Jeden z powtarzających się wątków dotyczy możliwości wykupienia kilku polis na jedno zdarzenie, np. przewlekłą chorobę. Pytanie, jakie nurtuje forumowiczów wiąże się z opłacalnością stosowania podobnych praktyk.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia