witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wiarygodność towarzystw ubezpieczeniowych – rating

Ubezpieczenie na życie daje nam poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój, zapewniając ochronę w razie nieprzewidzianych i przykrych zdarzeń losowych. Wybór towarzystwa ubezpieczeniowego, które będzie dla Ciebie wiarygodnym i rzetelnym partnerem, jest zatem bardzo ważną kwestią, którą należy wnikliwie przeanalizować. Aby dokładnie wziąć pod lupę wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, powinieneś zapoznać się z ratingami, które w jasny i przejrzysty sposób oceniają wiarygodność ubezpieczycieli.
Czytaj więcej

Na jaką sumę powinno się wykupić ubezpieczenie na życie?

Kiedy już zdecydujemy się na zakup polisy na życie, często ponawia się kolejny dylemat – jak wybrać odpowiednią sumę ubezpieczenia?
Czytaj więcej

Jak przygotować się do rozmowy z doradcą ubezpieczeniowym?

Każdy doradca ubezpieczeniowy będzie próbował nas przekonać, że jego firma, a tym samym produkt jest najlepszy na rynku. Na tym polega w końcu jego praca. Jednak dzięki podstawowej znajomości tematu mamy szansę wynegocjowania najkorzystniejszych warunków dla siebie.
Czytaj więcej

Czym jest polisa na raka?

Na polskim rynku możemy spotkać się jedynie z kilkoma towarzystwami, które proponują nam zakupienie polisy na wypadek nowotworu. Zastanawiamy się po co nam takie ubezpieczenie i czy warto. Wskazane jest sprawdzenie zakresu polisy.
Czytaj więcej

Jakie zdarzenia (nie) będą podstawą do wypłacenia świadczenia?

Wykupując polisę na życie musimy zdawać sobie sprawę, iż jest ona przede wszystkim zabezpieczeniem na wypadek naszej śmierci. Gdy do tego dojdzie rodzina otrzyma świadczenia, które zazwyczaj określone jest przez sumę ubezpieczenia. Jakie zdarzenia będą podstawą do wypłacenia, a w jakich przypadkach nic nie otrzymamy?
Czytaj więcej

Umowa polisy na życie - na co zwrócić uwagę?

Przy podpisywaniu jakiejkolwiek umowy działaniem pożądanym jest wczytywanie się w drobny tekst. W przypadku polis na życie szczególną ostrożność należy zachować już na etapie ustalania warunków z doradcą ubezpieczeniowym, co pozwoli możliwie najlepiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11