witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Najlepsza ochrona rodziny: ubezpieczenie na życie i dożycie

Obecnie rynek ubezpieczeń wręcz kipi od ilości ofert produktów ochraniających nasze życie i/lub zdrowie oraz oszczędnościowych. Zazwyczaj sami nie wiemy, na jakiej konkretnie ochronie nam zależy, a tym samym jakie ubezpieczenie powinniśmy wybrać – zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, czy postawić na gromadzenie kapitału i zapewnić sobie godne życie na emeryturze?
Czytaj więcej

Od czego uzależniona jest wysokość składki ubezpieczenia?

Ubezpieczenie na życie nie musi kosztować majątku – przecież nikt z nas nie lubi przepłacać, a wręcz przeciwnie! Lubimy upolować cenową okazję, kupić coś cechującego się wysoką jakością za mniejsze pieniądze. Jak się okazuje, ubezpieczenie na życie zapewniającą kompleksową ochronę również można kupić za niewielkie pieniądze.
Czytaj więcej

Przyszłość dziecka w Twoich rękach

Przyszłość ma to do siebie, że jest niepewna, dlatego należy jak najszybciej zadbać o to, aby była bezpieczna. Dzieci są dla nas najważniejsze, pragniemy zadbać o to, aby nigdy niczego im nie zabrakło, aby były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości i dowiedzieć się, co wydarzy się jutro, za tydzień, za miesiąc, czy dziesięć lat.
Czytaj więcej

Jak wysoka powinna być suma ubezpieczenia?

Wybranie idealnej sumy ubezpieczenia wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać, a wręcz przysparza niemałych problemów. Jak wysoka powinna być suma ubezpieczenia, żeby w razie zajścia nieprzewidzianych i przykrych zdarzeń, zapewnić bezpieczeństwo finansowe zarówno sobie, jak i najbliższym? Tego dowiesz się w tym artykule!
Czytaj więcej

Polisa zdrowotna dla osoby niepełnosprawnej

Indywidualne polisy zdrowotne cieszą się naprawdę dużą popularnością w obecnych czasach. W czasach, w których natychmiastowy dostęp do specjalistycznej pomocy i opieki lekarskiej jest niemożliwy przez nieustannie wydłużające się kolejki i czas oczekiwania na wizytę. Właśnie dlatego gros osób zdecydowało zapewnić sobie specjalistyczną opiekę we własnym zakresie. Na rynku ubezpieczeniowym nie ma specjalnych polis dedykowanych osobom niepełnosprawnym, ponieważ mogą one zakupić standardowe, takie same jak osoby sprawne polisy zdrowotne.
Czytaj więcej

Ochrona tymczasowa w ubezpieczeniu na życie-co to?

Ochrona tymczasowa najczęściej jest stosowana w przypadku polis na życie – zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia po złożeniu przez klienta wniosku ubezpieczeniowego i opłacenia pierwszej składki. Okres obowiązywania tymczasowej ochrony ubezpieczeniowej nie przekracza najczęściej 60 dni, zaś kończy się wraz z objęciem ubezpieczonego ochroną właściwą, która została określona w umowie ubezpieczenia.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12