witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Polisa na życie-jak wybrać ubezpieczyciela?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych może stwarzać nam niemały problem przy wyborze polisy na życie. Większości z nich prawdopodobnie nie znamy. Kierujemy się opinią innych, lub tym co znajdziemy na pierwszych miejscach wyszukiwarki internetowej. Mało znane firmy bez odpowiedniego funduszu na marketing posiadają mały udział w branży ubezpieczeń. Jak jednak wybrać najlepsze towarzystwo?

Co mówią inni?

Opinia innych jest jednym z ważniejszych czynników. Cały proces obsługi klienta i doświadczenia związane z wypłatą świadczeń będą dla nas czynnikiem decyzyjnym. Słysząc negatywne wypowiedzi o firmie i czytając komentarze, które określają dane towarzystwo mianem oszustów z pewnością nie powinny nas zachęcać do wyboru właśnie tej firmy. To jak przedstawia się w reklamie, a co mówią o niej inni może oznaczać dwie sprzeczne kwestie.

Porównaj oferty ubezpieczeń

Czy firma jest wiarygodna?

Rzetelność firmy będzie z pewnością miała znaczenie w procesie podejmowania decyzji. Powinniśmy zwrócić uwagę na to czy firma jest wypłacalna i czy posiada stabilną pozycję na rynku. W internecie możemy chociażby znaleźć sprawozdania finansowe oraz inne dane dotyczące stanu przedsiębiorstwa. Brak zabezpieczeń finansowych towarzystwa może oznaczać ryzyko upadku oraz kłopot dla nas. W takiej sytuacji zostajemy bez ochrony oraz możemy mieć problemy z odzyskaniem wpłaconych pieniędzy.

Co nam oferuje?

Oferta towarzystwa może być jednym z podstawowych powodów przemawiających za wyborem. Oczywistym jest, że nie wybierzemy towarzystwa, które nie ma właściwego dla nas produktu. Duże agencje posiadają kilka wariantów ubezpieczenia na życie. Poza podstawowym ochronnym wariantem możemy zdecydować się na opcję inwestycyjną. W cenie danego ubezpieczenia, przy niezmiennej sumie ubezpieczenia możemy otrzymać dodatkowe usługi jak choćby assistance.

Skorzystajmy z pomocy

Jeżeli w szybki i prosty sposób chcemy zestawić kilka ofert możemy skorzystać z porównywarek ubezpieczeń. Po podaniu zakresu polisy jaki Cię interesuje możesz podać swoje dane kontaktowe. Otrzymasz wtedy kilka najciekawszych ofert i nie będziesz musiał szukać informacji na stronie każdego z ubezpieczycieli. Na już indywidualnie dopasowaną ofertę możesz się zdecydować i bezpośrednio podpisać umowę z agentem.

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: