witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Polisa posagowa-korzyści

Dzieci dla swoich rodziców – i nie tylko rodziców, są całym światem. Wszyscy staramy się im zapewnić jak najlepsze wychowanie, edukację i bezpieczeństwo. Jednak przyszłość ma to do siebie, że nie da się jej przewidzieć – co jeśli zabraknie nas zbyt wcześnie? Wtedy nie będziemy w stanie wesprzeć naszego dziecka w żaden sposób, dlatego tak ważne jest to, aby już dziś pomyśleć o jego przyszłości finansowej i zadbać o to, aby była pewna i bezpieczna.
Czytaj więcej

Wypłata świadczenia z kilku polis-ubezpieczenie wielokrotne

Bardzo często nasi klienci pytają, czy będąc ubezpieczonymi w kilku zakładach mogą uzyskać również kilka odszkodowań za jedno, to samo zdarzenie. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, dlatego postaramy się na nie odpowiedzieć najlepiej jak się da. Otóż: to zależy.
Czytaj więcej

Niebezpieczny zawód a ubezpieczenie na życie

Jeśli wykonujesz zawód stwarzający zagrożenie dla swojego życia, to powinieneś zdawać sobie z tego sprawę i zadbać o przyszłość swoich najbliższych na wypadek wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia. Na niebezpieczne sytuacje podczas pracy, najbardziej narażeni są: ślusarze, kowale, robotnicy budowlani, formierze odlewniczy, spawacze, pracownicy włókiennictwa, jak i przedstawiciele wielu innych zawodów gałęzi produkcyjnych.
Czytaj więcej

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu!

W dzisiejszych czasach prawie wszystko możemy zrobić online – kupić ubezpieczenie również – od tego na życie przez komunikacyjne po mieszkaniowe.
Czytaj więcej

Jak obniżyć koszt ubezpieczenia na życie?

Wielu z nas szuka promocji, okazji, próbuje zaoszczędzić nie tracąc przy tym na jakości danego produktu czy usługi. Czy tak samo można zaoszczędzić na ubezpieczeniu na życie? Czy można kupić polisę zapewniającą dobrą, kompleksową ochronę za niewielką składkę dopasowaną do swoich możliwości? Można!
Czytaj więcej

Sporty ekstremalne a ubezpieczenie

W przypadku sportów ekstremalnych, czyli tych o podwyższ ryzyku, nie zawsze wystarczy zwykłe ubezpieczenie NNW do zapewnienia ochrony. Kiedy należy rozszerzyć polisę o dodatkowe opcje, a kiedy można wykupić jedynie podstawowy wariant?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12