witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wyłączenia odpowiedzialności w ubezpieczeniu na życie

Wybór właściwego i korzystnego ubezpieczenia na życie powinien być absolutnie świadomy i przemyślany. Polisa na życie to inwestycja na długie lata, która ma chronić zdrowie a także życie ubezpieczonego. Wydawać by się mogło, że oferty na ogół są do siebie podobne, w swej treści zawierają podobne wytyczne a różnią się od siebie jedynie nieznacznie ceną.
Czytaj więcej

Nationale Nederlanden Strażnik Przyszłości

Troska o przyszłość i bezpieczeństwo finansowe dziecka spędza sen z powiek każdego odpowiedzialnego rodzica. W czasach, kiedy brak stabilizacji i pewności finansowej, każde działanie, które gwarantuje, chociaż minimalny poziom tej pewności ma znaczenie. Ponadto, wydatki na dziecko rosną wraz z dorastaniem samego dziecka. Pojawiają się kolejne wyzwania i zadania, które trzeba sfinansować dla rozwoju dziecka i wyposażenia go w niezbędne umiejętności. To wyposażenie jest niezbędne dla zapewnienia dziecku dobrego startu w dorosłość. Każdy rodzic na swój sposób stara się przygotować swoje dziecko na przyszłość. Nationale Nederlanden wraz ze swoim Strażnikiem Przyszłości wspiera w tych przygotowaniach, zapewniając bezpieczeństwo finansowe i możliwość gromadzenia środków na przyszłość.
Czytaj więcej

PZU Spokój na Każdy Dzień

Każdy dąży do tego, by jego życie było bezpieczne, spokojne i stabilne. Niestety, nie wszystkie zdarzenia da się przewidzieć, szczególnie z terminem ich zajścia. Nie wszystkim zdarzeniom też można zapobiec, nawet jeżeli są prawdopodobne. Jedyne co można zrobić dla siebie i swoich bliskich to zabezpieczyć się przed skutkami różnorodnych negatywnych zdarzeń i zjawisk. Takie zabezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa, kontroli i pewności. Nawet jeżeli coś złego się stanie, to bliscy będą przynajmniej zabezpieczeni i nie będą musieli borykać się z dodatkowymi trudnościami. Najłatwiej zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami trudnych sytuacji życiowych, takich jak śmierć bliskiej osoby. Służy temu ubezpieczenie na życie. Jego ciekawą formą jest oferowany przez PZU Spokój na Każdy Dzień.
Czytaj więcej

Jak kupić ubezpieczenie przez internet?

W codziennym życiu czeka na nas wiele niespodzianek, zarówno dobrych, jak i złych. W dobie świadomości na temat własnego zdrowia i kondycji, wydawać by się mogło, że na wiele sytuacji jesteśmy doskonale zabezpieczonych: uprawiamy jogging, do pracy jeździmy rowerem, zdrowo się odżywiamy. Niestety podejmowanie takich kroków jest niewystarczające. Należy przewidywać to, czego spodziewać się nigdy nie możemy – wypadków, chorób, na które nie mamy wpływu, utraty bliskich. Tak naprawdę nikt z nas nie zna dnia ani godziny żadnej z powyższych sytuacji a ryzyko ich zaistnienia jest dość wysokie.
Czytaj więcej

Gdzie kupię ubezpieczenie na życie PZU?

Możliwości zakupu ubezpieczeń na życie jest coraz więcej. Dzieje się tak za sprawą ciągłego rozwoju nowoczesnych technologii. Najmłodszym dzieckiem tego postępu są porównywarki ubezpieczeniowe, za pomocą których klient w kilka chwil otrzymuje gotowy wynik według wpisanych do formularza kryteriów.
Czytaj więcej

Regres ubezpieczeniowy - jak działa?

Mianem regresu ubezpieczeniowego określa się roszczenie, do zgłoszenia którego uprawione jest towarzystwo ubezpieczeniowe lub Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia