witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Nationale Nederlanden Strażnik Przyszłości

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Troska o przyszłość i bezpieczeństwo finansowe dziecka spędza sen z powiek każdego odpowiedzialnego rodzica. W czasach, kiedy brak stabilizacji i pewności finansowej, każde działanie, które gwarantuje, chociaż minimalny poziom tej pewności ma znaczenie. Ponadto, wydatki na dziecko rosną wraz z dorastaniem samego dziecka. Pojawiają się kolejne wyzwania i zadania, które trzeba sfinansować dla rozwoju dziecka i wyposażenia go w niezbędne umiejętności. To wyposażenie jest niezbędne dla zapewnienia dziecku dobrego startu w dorosłość. Każdy rodzic na swój sposób stara się przygotować swoje dziecko na przyszłość. Nationale Nederlanden wraz ze swoim Strażnikiem Przyszłości wspiera w tych przygotowaniach, zapewniając bezpieczeństwo finansowe i możliwość gromadzenia środków na przyszłość.
straznik-przyszlosci

ZOBACZ OFERTĘ STRAŻNIKA PRZYSZŁOŚCI


Główne założenia pakietu

Strażnik Przyszłości to pakiet ochronno inwestycyjny przeznaczony dla dzieci. Nationale Nederlanden miało już w swojej historii polisy, które zakładały połączenie ochrony i oszczędności w jednym produkcie. Komisja Nadzoru Finansowego zażądała jednakże rozdzielenia tego rodzaju produktów i Strażnik Przeszłości jest de facto połączeniem dwóch umów. Klient zawiera umowę oszczędnościową oraz ochronną z towarzystwem. To one stanowią podstawę do uruchomienia korzyści płynących z nowatorskiej propozycji, jaką niewątpliwie jest Strażnik.


Koszty produktu

Na szczególną uwagę zasługują koszty, które wiążą się z zawarciem umowy i obsługą produktu, a właściwie ich brak. Klasyczna opłata wstępna, która spotykana jest praktycznie w każdym produkcie, w tym wynosi 0 zł. Podobnie rzecz się ma z opłatą likwidacyjną. Każdy nowy klient, który zawiera umowę Strażnika Przyszłości może z niej w dowolnym momencie jej trwania zrezygnować. Rezygnując bowiem, nie ponosi praktycznie żadnych kosztów likwidacyjnych, które były dość powszechnie stosowane w dotychczasowych produktach. Nie bez znaczenia jest też brak jakiejkolwiek opłaty za zarządzanie. To oznacza, że cała kwota przeznaczona na oszczędzanie, rzeczywiście jest oszczędzana. To bardzo ważne elementy.


Konstrukcja produktu i warunki uzyskania premii

Jak wspomniano, Strażnik Przyszłości składa się z dwóch elementów. Jest to umowa ochronna i umowa oszczędnościowa. Umowa ochronna musi być zawarta w opcji ubezpieczenia życia i jednej umowy dodatkowej. Ponadto, raz w roku każdy klient jest uprawniony do uzyskania maksymalnie do pięciuset złotych premii.  Premia jest wypłacana na konto bankowe. Uzyskanie jej w takiej wysokości jest możliwe po spełnieniu określonych warunków.

Podstawą naliczenia premii jest wysokość składki całkowitej, czyli sumy składki za umowę ochronną i za umowę oszczędnościową. Jeżeli składka całkowita wynosi 400zł, to taka też będzie podstawa naliczenia premii. Wartość premii jest w drugiej kolejności, zależna od wysokości składki ochronnej. Jeżeli składka ta mieści się w przedziale 80-149,99zł, wówczas klient otrzyma premię w wysokości 33% od składki całkowitej. Jeżeli jednak składka ochronna będzie w wysokości 150zł i więcej, wówczas klient otrzyma na konto 100% od składki całkowitej. Wobec tego najbardziej efektywnym układem będzie rozkład 150zł na ubezpieczenie i 350zł na oszczędności. To poskutkuje maksymalną premią.

Strażnik przyszłości jest bardzo ciekawym i korzystnym rozwiązaniem. Możliwość uzyskania premii i zerowe koszty zawarcia, obsługi i rezygnacji powodują, że jest to rozwiązanie, które zdecydowanie wyróżnia się na tle wszystkich dostępnych obecnie polis z możliwością oszczędzania. 

Więcej ofert znajdziesz w rankingu opublikowanym na rankomat.pl

OFERTA STRAŻNIKA PRZYSZŁOŚCI

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: