witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

PZU Spokój na Każdy Dzień

Średnia ocena: 3.14

Dziękujemy za oddanie głosu.

Każdy dąży do tego, by jego życie było bezpieczne, spokojne i stabilne. Niestety, nie wszystkie zdarzenia da się przewidzieć, szczególnie z terminem ich zajścia. Nie wszystkim zdarzeniom też można zapobiec, nawet jeżeli są prawdopodobne. Jedyne co można zrobić dla siebie i swoich bliskich to zabezpieczyć się przed skutkami różnorodnych negatywnych zdarzeń i zjawisk. Takie zabezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa, kontroli i pewności. Nawet jeżeli coś złego się stanie, to bliscy będą przynajmniej zabezpieczeni i nie będą musieli borykać się z dodatkowymi trudnościami. Najłatwiej zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami trudnych sytuacji życiowych, takich jak śmierć bliskiej osoby. Służy temu ubezpieczenie na życie. Jego ciekawą formą jest oferowany przez PZU Spokój na Każdy Dzień.
pzu-spokoj-na-kazdy-dzien

SKONTAKTUJ SIĘ Z AGENTEM

Cel polisy

Ubezpieczenie Spokój na Każdy Dzień to indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie. Ochroną objęta jest więc jedna osoba, na z góry określony czas. Ubezpieczenie chroni przede wszystkim życie ubezpieczonego.

Co to oznacza? W razie jego śmierci bliscy otrzymają finansowe wsparcie, które pozwoli im samodzielnie stanąć na nogi po utracie członka rodziny. Ubezpieczenie to sprawdzi się szczególnie w dwóch sytuacjach.
·         Gdy ubezpieczony jest jedyną osobą, która utrzymuje rodzinę
·         Gdy ubezpieczony wraz z małżonkiem jest obciążony kredytem hipotecznym

Ubezpieczony utrzymujący rodzinę samodzielnie, dźwiga na sobie ogromny ciężar. Śmierć tej osoby pociąga za sobą poważne skutki, ponieważ rodzina traci pieniądze na życie. W takiej chwili ubezpieczenie okazuje się jedynym rozwiązaniem. Pieniądze można otrzymać szybko, są więc zabezpieczone środki na życie i podstawowe potrzeby. Jest też w ten sposób zabezpieczony czas, który potrzebny jest na zorganizowanie życia rodziny na nowo.

W przypadku, gdy rodzina obciążona jest kredytem hipotecznym, śmierć jednego z małżonków powoduje, że ta druga osoba zostaje w pełni obciążona spłatą zobowiązania. Może to być dla niej zbyt trudne, szczególnie że do dyspozycji jest tylko jedna pensja, którą przeznaczyć trzeba też na życie. Uzyskanie pieniędzy z ubezpieczenia pozwala spłacić część kredytu, co może poskutkować obniżeniem miesięcznych rat. Zależnie też od wysokości sumy ubezpieczenia, można też spłacić cały kredyt i ten sposób uwolnić się od tak dużego zobowiązania.

Konstrukcja ubezpieczenia


Składka ubezpieczeniowa nie jest wysoka. Można ubezpieczyć się już od złotówki dziennie, co w skali miesiąca również nie generuje wysokiej kwoty. Taka składka za poczucie bezpieczeństwa to nie jest wygórowana cena.
Ubezpieczenie obejmuje ochroną ubezpieczonego przez całą dobę i na całym świecie. To powoduje, że z czystym sumieniem możesz podróżować i wyjeżdżać. Nie ma obaw, że ubezpieczenie wygaśnie, gdyby coś się stało poza granicami kraju.

Pieniądze, które bliscy mogą otrzymać w razie śmierci ubezpieczonego, są zwolnione z wszelkiego rodzaju opłat i podatków. Oznacza to, że suma ubezpieczenia w całości przeznaczona jest dla osoby uposażonej. To bardzo ważna informacja. Zwolnienie z podatku pozwala ograniczyć koszty, których w przypadku śmierci członka rodziny i tak nagle pojawia się bardzo wiele.

Ubezpieczenie na życie Spokój na Każdy Dzień to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie pewność i bezpieczeństwo. To również rozwiązanie dla tych, dla których ważne jest bezpieczeństwo bliskich. Strach przed kłopotami finansowymi w razie śmierci jednego z członków rodziny może zostać wyeliminowany właśnie za pomocą tej jednej tylko polisy. 

Kup ubezpieczenie PZU

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: