witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Czym kierować się wybierając polisę na życie?

Dzisiaj każde liczące się na rynku towarzystwo ubezpieczeniowe posiada w swojej ofercie polisę na życie. Tym samym potencjalnemu nabywcy takiej formy zabezpieczenia na przyszłość łatwo zgubić się w gąszczu atrakcyjnych rozwiązań i dopasowanych pakietów dodatkowych. Na właściwy wybór polisy jest kilka sposobów.
Czytaj więcej

Jaki nowotwór podlega ubezpieczeniu?

Dane statystyczne nie są pocieszające – nowotwory złośliwe to druga po chorobach serca przyczyna zgonów. Rocznie w Polsce umiera na niego ponad 140 tys. osób. Ubezpieczenie na raka nie uchroni od zachorowania na tę chorobę, ale wspomoże proces leczenia poprzez wypłatę świadczenia za diagnozę. Zatem na jakie nowotwory możemy się ubezpieczyć?
Czytaj więcej

Do czego przydaje się OC w ubezpieczeniu na życie?

Zdecydowana większość Polaków polisę OC kojarzy z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Fakt ten nie powinien dziwić, bo jest to obowiązek każdego kierowcy, a w niektórych przypadkach pierwszy i ostatni kontakt z ubezpieczeniem. Tymczasem opcja odpowiedzialności cywilnej dotyczy także ubezpieczeń na życie, dając ubezpieczonemu bezcenne profity.
Czytaj więcej

Alzheimer - jak nie przegapić choroby?

W ubezpieczeniach na życie układ nerwowy człowieka to stały element większości ofert ochronnych. Zmiany, które następują w wyniku takich chorób jak stwardnienie rozsiane, wirusowe zapalenie mózgu, Parkinsona, Creutzfeldta-Jakoba czy Alzheimera, są w początkowej fazie rozwoju niezauważalne, przez to podwójnie niebezpieczne.
Czytaj więcej

Co to jest ubezpieczenie na życie dla dziecka?

Ubezpieczenie na życie to produkt ubezpieczeniowy, którego główną funkcją jest zabezpieczenie finansowe bliskich ubezpieczonego głównie na wypadek jego śmierci. Jedną z jego opcji dodatkowych jest posagowe ubezpieczenie na życie. Przy takiej polisie poza ochroną życia można zgromadzić kapitał na start dziecka w przyszłość.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie i kredyt hipoteczny

Przy zawieraniu umowy kredytu hipotecznego potrzebne jest zabezpieczenie spłaty rat kredytu. Banki najczęściej wymagają kupienia ubezpieczenia mieszkania z cesją na bank – w przypadku szkody na nieruchomości to bank dostanie odszkodowanie, z którego będzie mógł pokryć zaległe wpłaty. Istnieje też opcja zakupu ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny. I choć nie jest obowiązkowe, warto o nim pomyśleć.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia