witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Gdzie kupię ubezpieczenie na życie PZU?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Możliwości zakupu ubezpieczeń na życie jest coraz więcej. Dzieje się tak za sprawą ciągłego rozwoju nowoczesnych technologii. Najmłodszym dzieckiem tego postępu są porównywarki ubezpieczeniowe, za pomocą których klient w kilka chwil otrzymuje gotowy wynik według wpisanych do formularza kryteriów.
ubezpieczenie na życie pzu

Porównanie ofert online jest już możliwe od kilku lat, choć dopiero niedawno właściciele Google, najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie, zapowiedzieli uruchomienie specjalnej platformy poświęconej ubezpieczeniom.

Pomysł brzmi zachęcająco i globalnie, ale wcześniejszy projekt uruchomienia sprzedaży polis komunikacyjnych spalił na panewce. Jak będzie z nowym projektem, czas pokaże. Także to, czy agenci i brokerzy ubezpieczeniowi okażą się w niedalekiej przyszłości zbędni.

 

PORÓWNAJ ONLINE

 

Zakup ubezpieczenia na życie

W przypadku ubezpieczeń na życie, których specyfikacja wymaga kontaktu z doradcą ubezpieczeniowym scenariusz kreślony przez wizjonerów Google jest mało prawdopodobny. Przynajmniej jeśli chodzi o Polskę i Europę.

Podobnie jak to, że największy nad Wisłą ubezpieczyciel, czyli PZU, straci pozycję dominanta na krajowym rynku. Dziś Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie na życie PZU, ale i innych towarzystw można kupić różnymi metodami, co jednak za każdym razem będzie wymagało spotkania z przedstawicielem danej firmy ubezpieczeniowej. Metody są różne:

 • w placówce stacjonarnej – taka wizyta wymaga dyspozycyjności zainteresowanego ubezpieczeniem, musi się on także dostosować do godzin otwarcia placówki,

 • telefonicznie – ta metoda ma charakter jedynie informacyjny, ponieważ nie da się przedstawić pełnej oferty, ani sfinalizować umowy ubezpieczenia na życie; w przypadku innych towarzystw i określonych produktów (np. zyciedirect.pl) to konsultant sam dzwoni do zainteresowanego wyższą emeryturą z propozycją sprzedaży ubezpieczenia dedykowanego,

 • przez internet – bezpośrednio na stronie PZU można kupić wszystkie rodzaje polis oprócz życiowej, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń i określenie swoich indywidualnych preferencji, na podstawie których umówiony agent dobierze na spotkaniu właściwe rozwiązanie.

 

Ubezpieczenie na życie PZU - produkty

Klient zainteresowany ubezpieczeniem na życie ma do wyboru nie tylko różne metody kupna polisy PZU, ale i rodzaje popularnych „życiówek”, w tym:

 1. ubezpieczenia na życie (dla osób indywidualnych i całych rodzin),

 2. ubezpieczenia posagowe (z myślą o przyszłości finansowej dzieci),

 3. ubezpieczenia na życie z funduszem inwestycyjnym (dla chcących czerpać zyski z polisy, a jednocześnie posiadać ochronę na wypadek równych zdarzeń),

 4. ubezpieczenia medyczne,

 5. ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe (jako uzupełnienie wyżej wymienionych ubezpieczeń).

 

ZAMÓW POLISĘ TUTAJ

 

W PZU można wykupić ubezpieczenie indywidualne, a także polisę grupową. Ale to nie wszystko, bo część oferty m charakter wyłącznie ochronny, a część mieszany, czyli łączenie funkcji ochronnej oraz inwestycyjnej:

 

PZU Na Życie i Zdrowie

 

Polisa pozwala na uzyskanie odszkodowania w razie ciężkiej choroby, a także zapewnienie prywatnej opieki lekarskiej łącznie z bezpłatnymi, profesjonalnymi badaniami i konsultacjami medycznymi najlepszych specjalistów. Zawarty w pakiecie tzw. opiekun medyczny pomoże zorganizować leczenie na każdym z jego etapów.

 

Profity:

 • ubezpieczenie na wypadek różnych chorób (dodatek PZU Pomoc od Serca - w zależności od wariantu 10 lub 25 chorób, PZU Z Miłości do Zdrowia obejmuje 4 choroby),

 • wypłata środków po diagnozie,

 • organizacja leczenia w ponad 1600 placówkach medycznych już w pierwszych dniach po rozpoznaniu choroby,

 • zorganizowanie wizyty u lekarza w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.

 

 

 

 

PZU Cel na Przyszłość

 

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla każdego, kto szuka sposobu, aby w prosty sposób oszczędzać pieniądze na dowolny cel oraz chce zbudować swój kapitał na przyszłość dzięki unikalnym programom inwestowania w ramach 3 programów: Indywidualny (10 funduszy), Rekomendowany (4 fundusze), Portfelowy (specjalistyczne rozwiązania z podziałem na 4 portfele inwestycyjne).

 

Profity:

 • swobodny wybór, w jaki sposób będą inwestowane pieniądze ze składki,

 • możliwość korzystania z gotowych i nowoczesnych rozwiązań inwestycyjnych),

 • możliwość kształtowania i zmiany własnej strategii inwestycyjnej.

 • decyzja o długości oszczędzania należy do ubezpieczonego, który w każdym momencie może podjąć pieniądze z konta polisowego.

 

 

 

 

PZU Cztery Pory Roku


Oferta dedykowana firmom, które chcą zapewnić swoim pracownikom obniżenie wydatków na leki. Dzięki ubezpieczeniu pracownicy zapłacą za leki na receptę jedynie 20% ich ceny, a pozostałe 80% pokryje PZU w ramach ubezpieczenia. To również forma benefitu dla pracowników, którzy mogą zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na refundowane leki.

 

Profity:

 • ograniczenie kosztów związanych z rotacją pracowników,

 • skrócenie czasu nieobecności pracowników w firmie,

 • budowanie pozytywnego wizerunku przez pracodawcę,

 • szeroki zakres ubezpieczenia: 4000 aptek refundujących leki na podstawie okazywanej Karty Lekowej PZU).

 

 

 

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: