witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Warto mieć ubezpieczenie na życie

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Polisa na życie to sposób finansowego zabezpieczenia przyszłości najbliższych i zarazem wyraz troski o ich losy. Wypadek i jego skutki, ciężka choroba, a nawet zwolnienie z pracy i utrata dochodów potrafią skutecznie pogrzebać najśmielsze plany i zamierzenia dotyczące przyszłego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego.
polisa na życie

Popularna "życiówka" nie chroni wprawdzie od przykrych zdarzeń, ale wypłacone z niej odszkodowanie pozwoli poszkodowanemu i jego najbliższym zachować płynność finansową. Ubezpieczenie na życie jest także pomocne w gromadzeniu i pomnażaniu kapitału na przyszłość, pozwalając albo zagwarantować dzieciom dobry start w dorosłe życie, albo zabezpieczyć dla siebie środki na jesień życia.
 

Dopasuj warunki polisy


Historie ku przestrodze

Wiele osób uznaje polisy życiowe za zbyteczne. Doradcy ubezpieczeniowi często spotykają się z tymi samymi argumentami ze strony klientów w stylu:

Nie wybieram się na tamten świat, więc po co mi polisa na życie?
Jeśli umrę, to i tak nie będzie mnie interesować, co stanie się z moją rodziną.
Mam dla moich najbliższych o wiele lepsze zabezpieczenie niż polisa na życie.


Z drugiej zaś strony agenci mają w zanadrzu niejedną historię, która dla oponentów takiej formy zabezpieczenia swojej przyszłości będzie stanowiła argument trudny do podważenia. Zdarzało się przecież towarzystwu wypłacać świadczenie na wypadek śmierci po opłaceniu przez klienta zaledwie drugiej składki. Albo odszkodowanie rodzicom, których dzieci poważnie zachorowały.

Co jednak dzieje się w rodzinach z dziećmi osieroconymi przez rodziców, albo z dorosłymi, którzy walcząc o zdrowie swoich dzieci potrzebowali pieniędzy? Polisa na życie co prawda nie uchroni przed dramatycznymi wydarzeniami, ale przynajmniej zagwarantuje pomoc finansową. A nagłe zdobycie niemałej sumy pieniędzy w tragicznych chwilach (np. uroczystości pogrzebowe) nie jest czynnością, na której dotknięci nieszczęściem ludzie są w stanie się skupić.

Sposób na przejrzystą polisę

Poczucie bezpieczeństwa jest dla każdego fundamentem spokojnego i godnego życia. Polisa na życie zapewnia właśnie komfort psychiczny oraz zabezpieczenie materialne.

Towarzystwa ubezpieczeniowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferują rozbudowane oferty polis na życie, pozwalające dobrać produkt do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych ubezpieczającego. Mnogość ofert jest motywowana szerokim zakresem potrzeb zgłaszanych przez potencjalnych nabywców polisy. By nie zgubić się w gąszczu produktów i możliwości, warto dobrze przygotować się do spotkania z doradcą ubezpieczeniowym zwracając szczególną uwagę na kwestie związane z zakresem polisy, wyłączeniami i czasem trwania ochrony.

Podwójna emerytura

Nie od dziś zaufanie Polaków do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oscyluje na niskim poziomie. Z badań wynika, że średnio zaledwie 8% dorosłych obywateli jest zdania, że wysokość emerytury nie wystarczy na utrzymanie po zakończeniu kariery zawodowej. W obliczu problemów demograficznych Polski wynik badania zdaje się być uzasadnionym.

Polisa na życie to ochrona bliskich przed niedostatkiem. Ubezpieczenie ochronno-oszczędnościowe zagwarantuje z jednej strony wypłatę świadczenia, z drugiej zaś gromadzenie oszczędności na naszym koncie, co pozwoli na dodatkowe źródło stałych dochodów zwane "drugą emeryturą". To inwestycja, która może się opłacić w momencie, gdy inne sposoby zawiodą.
 

Redakcja portalu: polisynazycie.com.pl

Sprawdź ubezpieczenie dostosowane

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: