witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczeniom Online zaufało już 100 tysięcy klientów!

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Dzisiaj nadszedł czas na wpis wyjątkowy – bo nie poświęcony tematyce ubezpieczeń, ale sukcesowi naszej firmy. Nasi pracownicy chcieliby serdecznie podziękować Państwu za zaufanie, którym obdarzyliście nasze doradztwo, korzystając z naszych usług konsultingowych i sprzedażowych. Dzięki temu możemy z dumą przyznać, że zbliżamy się do osiągnięcia liczby 100 tysięcy Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszych formularzy ubezpieczeniowych i zaufać naszym pracownikom.

Ubezpieczenia Online to multiagencja ubezpieczeniowa z Wrocławia, która posiada prawa do prowadzenia czynności ubezpieczeniowych kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, pośrednicząc w sprzedaży ich produktów oraz oferując profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru ubezpieczeń.

Naszym Klientom proponujemy kontakt osobisty, telefoniczny, ale również przez Internet – na naszych stronach internetowych mogą Państwo odnaleźć formularze, których zadaniem jest pomoc w wyborze dobrego ubezpieczenia: na życie, mieszkania i domu, turystycznego, komunikacyjnego. Z porównywarek ubezpieczeń i kalkulatorów ubezpieczeń naszej firmy do tej pory skorzystało już prawie 100 tysięcy Klientów, których skontaktowaliśmy z agentami ubezpieczeniowymi różnych firm i umożliwiliśmy dogodny wybór polis.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za powierzenie nam tak ważnej kwestii, jaką jest wybór ubezpieczenia. Nie spoczywamy na laurach - już niedługo będą mogli Państwo skorzystać z naszej strony poświęconej tematyce ubezpieczeń grupowych. Rosnąca liczba zadowolonych Klientów motywuje nas do jak najlepszej pracy, aby z naszych usług zechcieli skorzystać nowi Klienci – czego sobie i im życzymy.

Dziękujemy!

Kup tanie ubezpieczenie

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: