witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Zobacz, jak obniżyć cenę ubezpieczenia na życie nawet o 50 zł miesięcznie!

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie na życie? To świetnie! Ale, zaraz... Składka jest podejrzenie wysoka? Nie martw się! Masz ogromny wpływ na to, ile kosztuje Twoja polisa. Zamiast rezygnować z jej zakupu, sprawdź, w jaki sposób możesz obniżyć wartość składki. Dzięki tym sposobom możesz oszczędzić nawet 50 zł miesięcznie! Wydaje Ci się, że to niewiele? Pomyśl, że to zysk w wysokości aż 600 zł w skali roku!

Internetowa porównywarka ubezpieczeń

Chcesz znaleźć najtańszą polisę? Porównaj ubezpieczenia online! Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnienie krótkiego formularza na temat Twojego stanu zdrowia i tego, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz. Potem wystarczy podać swoje dane kontaktowe – w dniu i godzinie, które najbardziej Ci odpowiadają, zadzwoni do Ciebie konsultant, który poprosi Cię o potwierdzenie danych kontaktowych.

Następnie w ciągu maksymalnie 3 dni skontaktuje się z Tobą pięciu agentów ubezpieczeniowych, by przedstawić Ci swoje oferty. Będziesz mógł umówić się z nimi na spotkania oraz omówić wszelkie szczegóły i wątpliwości. Możesz też poprosić o czas na zastanowienie i drugi telefon kiedy indziej. Najrozsądniej jest wysłuchać wszystkich ofert, przemyśleć sprawę, a potem zdecydować się na najkorzystniejszą opcję.

Porównaj oferty ubezpieczeń

Jakie korzyści wynikają z korzystania z porównywarki?

  • Ogromna oszczędność pieniędzy. Ubezpieczenie może kosztować Cię mniej niż 4 zł dziennie! Nie wierzysz? Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie na życie.

  • Tracisz mniej czasu na zakup polisy. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko 5 minut!

  • Masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami. Pomoc uzyskasz pod numerem telefonu +48 71 736 75 55. Stawka wynosi tyle, co za zwykłe połączenie.

  • Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce. Porównywarki korzystają z takich samych protokołów ochronnych, jak banki.

  • Wypełnienie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje. Po rozmowie z agentem nie musisz wcale kupować ubezpieczenia. Porównywarka służy wtedy celom czysto orientacyjnym.

Dlaczego warto skontaktować się z konsultantem przez telefon?

Nasi konsultanci są wykwalifikowanymi specjalistami. Pod numerem +48 71 736 75 55 dowiesz się:

  • w jaki sposób wypełnić formularz;

  • czego nie wpisywać w jego pola, by uniknąć źle dopasowanej oferty;

  • czym kierować się przy wyborze polisy;

  • jak wygląda cały proces zakupu ubezpieczenia.

Wysokość składki zależy od typu polisy

Jeśli stanąłeś przed wyborem ubezpieczenia na życie, powinieneś wiedzieć, ze jest wiele rodzajów polis. Różnią się one również ceną. Zastanów się jednak dobrze, jakiej ochrony potrzebujesz. To właśnie Twoje oczekiwania powinny być kwestią priorytetową.

Ubezpieczenia terminowe są dużo tańsze od bezterminowych. Zazwyczaj polisy na krótki czas są zawierane jako zabezpieczenie spłat raty kredytu hipotecznego. Weź jednak pod uwagę, że świadczenie zostanie wypłacone tylko w wypadku śmierci ubezpieczanego w okresie trwania umowy.

Pamiętaj, że masz możliwość manipulowania sumą ubezpieczenia (górną granicą odszkodowania), czyli maksymalną kwotą, którą może wypłacić ubezpieczyciel. Dobierz też dobrze zakres swojej polisy – im jest on szerszy, tym więcej musisz zapłacić. Może nie potrzebujesz wszystkich dodatkowych opcji, nad którymi się zastanawiasz?

A to zależy już tylko od Ciebie!

Jeśli chcesz zapłacić mniej – nie zwlekaj z kupnem polisy! Wysokość ceny ubezpieczenia uzależniona jest od wieku, a co za tym idzie, stanu zdrowia ubezpieczanego. Młodsi i zdrowsi ludzie płacą niższe składki. Radzimy też pozbycie się nałogów – to korzyść nie tylko dla Twojego portfela, ale przede wszystkim dla organizmu! Jeśli nie przepadasz za swoją ryzykowną pracą, pomyśl nad jej zmianą – im bezpieczniejszy zawód wykonujesz, tym mniejsza będzie wartość Twojej składki.

Jak widzisz, sposobów na obniżenie składki jest wiele. Ale nie wszystkie są dobre. Zdecydowanie odradzamy deklarowanie nieprawdy co do stanu zdrowia. Owszem, składka będzie niższa, ale ubezpieczyciel będzie miał podstawę do niewypłacenia Ci odszkodowania – słusznie i zgodnie z prawem. Sposoby opisane przez nas powyżej wystarczą, żeby skutecznie zbić cenę polisy na tyle, żeby było Cię na nie stać!

Kup tanie ubezpieczenie

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: