witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Przezorny zawsze ubezpieczony... na życie!

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wypadki chodzą po ludziach – przytrafiają się niespodziewanie, w najmniej dogodnej dla nas chwili i niosą ze sobą, mniej lub bardziej, przykre konsekwencje. Zdrowie, bezpieczeństwo i spokój są niewątpliwie bezcenne – niestety nie da się ich kupić, jednak można przechytrzyć niefortunny los, który zapuka do naszych drzwi, ubezpieczając się na życie. Posiadając polisę chronisz nie tylko siebie – swoje zdrowie, ale i wykazujesz się odpowiedzialnością i troską o przyszłość najbliższych.

Jakie korzyści daje Ci polisa na życie?


Ubezpieczenie zapewnia Ci ochronę i stanowi zabezpieczenie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do pracy, czy poważnej choroby. Kiedy zachorujesz, organizacja i pokrycie kosztów związanych z wizytami lekarza i pielęgniarki, transportem medycznym, dostawami sprzętu rehabilitacyjnego lub leków, opieką w szpitalu, jak i po okresie hospitalizacji, nie musi spędzać Ci snu z powiek, jeśli posiadasz polisę. Ponadto polisa na życie stanowi materialne zabezpieczenia dla Twoich bliskich, dając im poczucie bezpieczeństwa finansowego – w razie Twojej śmierci zapewni im stabilność finansową i życie na dotychczasowym poziomie.

Porównaj oferty ubezpieczeń

Korzyści prawne wynikające z ubezpieczenia na życie


Z polisą na życie wiąże się wiele istotnych korzyści prawnych – co najważniejsze: nie podlega podatkowi od spadków i darowizn. Cesja ubezpieczenia na drugą osobę jest więc wolna od podatku i możesz jej dokonać w każdej chwili. Z uwagi na to, że polisa nie stanowi masy spadkowej, możesz być spokojny o to, że niezależnie od postępowania sądowego, Twoi bliscy otrzymają pieniądze. Dodatkową korzyścią prawną, wynikającą z polisy na życie jej niepodleganie żadnym egzekucjom (z wyjątkiem roszczeń alimentacyjnych), co oznacza, że nie może zostać zajęta przez komornika, ani przejęta w ramach grzywny.

Pamiętaj!


Wykupując ubezpieczenie na życie wykazujesz się odpowiedzialnością za siebie i swoich bliskich, gwarantując im wsparcie finansowe, poczucie bezpieczeństwa oraz troszczysz się o ich świetlaną przyszłość, kiedy Ciebie wśród nich zabraknie.

Czas ucieka, dlatego warto już dziś zadbać o spokojne i lepsze jutro dla samego siebie i najbliższych!
 

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: