witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Przyszłość dziecka w Twoich rękach

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Przyszłość ma to do siebie, że jest niepewna, dlatego należy jak najszybciej zadbać o to, aby była bezpieczna. Dzieci są dla nas najważniejsze, pragniemy zadbać o to, aby nigdy niczego im nie zabrakło, aby były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości i dowiedzieć się, co wydarzy się jutro, za tydzień, za miesiąc, czy dziesięć lat.
family

Polisa posagowa jest skierowana do wszystkich tych, którzy pragną zapewnić swoim pociechom bezpieczną przyszłość finansową. Takie ubezpieczenie gwarantuje dziecku wypłatę zgromadzonych pieniędzy w wybranym przez nas momencie w przyszłości (np. po osiągnięciu pełnoletności). Dzięki polisie posagowej możemy zgromadzić kapitał dla dziecka na start w dorosłe życie, który to może zostać przeznaczony na mieszkanie, samochód, studia na dowolnej uczelni w Polsce, czy na świecie lub na zupełnie inny, dowolnie wybrany cel.

Ubezpieczenie posagowe jest znakomitym pomysłem na prezent dla dziecka, np. na 18 urodziny. Nie tylko rodzice mogą wykupić tego rodzaju produkt z myślą o swoim dziecku – może to również uczyć babcia, dziadek, ciocia, wujek, przyjaciel rodziny – dowolna osoba, która pragnie lepszego startu w dorosłość dla danego młodego człowieka. Jeśli ubezpieczonego (np. rodzica) zabraknie w trakcie trwania umowy ubezpieczenia, to w takiej sytuacji towarzystwo bierze na siebie odpowiedzialność płacenia składek do końca trwania umowy polisy i po jej zakończeniu wypłaci dziecku środki finansowe.

Porównaj oferty ubezpieczeń

Jakie korzyści daje polisa posagowa?

Polisa posagowa przede wszystkim wymaga od nas systematycznego oszczędzania, co jest bardzo trudne w przypadku samodzielnego oszczędzania, bez obowiązku regularnych wpłat, kiedy to zbędne, nieprzewidziane wydatki czyhają na każdym kroku. Ponadto:

  • gwarantuje wypłatę pieniędzy i tym samym pomaga wejść dziecku w dorosłość,

  • jest bezpiecznym sposobem oszczędzania odpornym na wahania występujące na rynkach finansowych,

  • daje możliwość urealnienia wypłaconych w przyszłości pieniędzy poprzez podwyższenie stopy ubezpieczenia o składnik indeksacji,

  • pieniądze wypłacane z polisy są wolne od podatku od dochodów kapitałowych i podatku od spadków i darowizn.   

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: