witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Na jaki okres jest zawierana polisa na życie?

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie przez sprawy do załatwienia, które odkładamy na następne tygodnie, aż koniec końcem jesteśmy tak zmęczeni życiem, że zapominamy o naszym zdrowiu, które jest przecież najważniejsze. Dobrym rozwiązaniem dla wszystkich „zabieganych” osób może być ubezpieczenie na życie, które zapewni bezpieczeństwo życia i zdrowia na długie lata.
Czytaj więcej

Polisa na życie - kupno jakiego jeszcze ubezpieczenia warto rozważyć?

Podstawowym celem, dla którego klienci różnych firm ubezpieczeniowych decydują się wykupić ubezpieczenie na życie, jest ochrona swoich bliskich przed niedostatkiem, na wypadek swojej śmierci. To zabezpieczenie przyszłościowe, które może być nieocenioną pomocą w trudnych dla bliskich właściciela polisy chwilach. Jakie jeszcze ubezpieczenie warto wykupić „na wszelki wypadek”?
Czytaj więcej

Najczęściej wybierane umowy dodatkowe w polisie na życie

Życie ma się tylko jedno, więc należy przeżyć je tak, aby niczego nie żałować, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny. Nie jesteśmy w stanie zapewnić naszym bliskim pełnego bezpieczeństwa, ale posiadając indywidualną polisę na życie możemy zagwarantować im pomoc finansową w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego.
Czytaj więcej

Polisa na życie indywidualnie czy grupowo?

W życiu przychodzi taki moment, w którym zastanawiamy się jak możemy zabezpieczyć swoją przyszłość. Chcemy, by nasi bliscy byli odpowiednio przygotowani na nasze odejście, dlatego zastanawiamy się nad zakupem ubezpieczenia na życie.
Czytaj więcej

Grupowe ubezpieczenie na życie dla rodziny

Podejmując decyzję o zakładaniu rodziny, musimy mieć na uwadze różne sytuacje, nie tylko te dobre. Należy rozważyć wszystkie sytuacje, które przyniosą nam problemy finansowe i zdrowotne. Trzeba zawsze mieć plan awaryjny, dzięki któremu nasi najbliżsi a przede wszystkim nasze dzieci – będą dobrze zabezpieczone.
Czytaj więcej

Wyłączenia odpowiedzialności w ubezpieczeniu na życie

Wybór właściwego i korzystnego ubezpieczenia na życie powinien być absolutnie świadomy i przemyślany. Polisa na życie to inwestycja na długie lata, która ma chronić zdrowie a także życie ubezpieczonego. Wydawać by się mogło, że oferty na ogół są do siebie podobne, w swej treści zawierają podobne wytyczne a różnią się od siebie jedynie nieznacznie ceną.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia