witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Najczęściej wybierane umowy dodatkowe w polisie na życie

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Życie ma się tylko jedno, więc należy przeżyć je tak, aby niczego nie żałować, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny. Nie jesteśmy w stanie zapewnić naszym bliskim pełnego bezpieczeństwa, ale posiadając indywidualną polisę na życie możemy zagwarantować im pomoc finansową w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego.
umowa
Przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej warto zapoznać się z umowami dodatkowymi, które mogą zwiększyć zakres ochrony i zapewnić wypłatę odszkodowania w wielu przypadkach. Warto jednak zastanowić się, jakie umowy dodatkowe są nam niezbędne, ponieważ każda z nich wpływa na cenę polisy.
 

Co możemy ubezpieczyć?

 
Podstawowa umowa ubezpieczeniowa zapewnia wypłatę świadczenia osobom uposażonym na wypadek naszej śmierci. Takie pieniądze mogą pomóc im na godne życie bez zamartwiania się o przyszłość. Jeżeli jednak poszerzymy ubezpieczenie o wypadek śmierci bliskiej osoby np. współmałżonka, to wtedy nam zostanie wypłacone świadczenie z polisy. 
 
Podstawową polisę na życie możemy również rozszerzyć na okoliczność powiększenia rodziny. Oferta skierowana jest do młodych osób, które w przyszłości planują mieć dziecko. Wysokość świadczenia ustalana jest przy podpisywaniu umowy, a zostaje wypłacona zaraz po narodzinach. Pieniądze z polisy mogą pomóc „świeżo upieczonym” rodzicom pokryć koszty najpotrzebniejszych dla dziecka rzeczy nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu.

SPRAWDŹ OFERTĘ POLIS NA ŻYCIE


Zakres polisy: choroby, wypadki, urazy

 
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć ciężkiej choroby, dlatego bardzo często do podstawowej umowy ubezpieczeniowej Towarzystwa oferują dodatkową polisę w razie zachorowania. Najczęściej umowy dotyczą:
 
  • chorób nowotworowych,
  • cukrzycy,
  • chorób serca,
  • udaru mózgu,
  • padaczki.
 
Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania może pomóc pokryć koszty pobytu w szpitalu, operacji lub transportu medycznego. Ubezpieczony ma również dostęp do bezpłatnych konsultacji u wielu specjalistów, jak również drogich i niezbędnych leków.
 
Wypadki zdarzają się wszędzie, a niektóre z nich mogą być tragiczne w skutkach. Osoby, które przeżyły wypadek samochodowy wiedzą, jak trudny może być powrót to zdrowia i normalnego życia. Nie tylko trauma zostaje przez długi czas, ale urazy doznane podczas wypadku mogą na zawsze odmienić nasze dotychczasowe życie. Dzięki ubezpieczeniu będziemy w stanie opłacić pobyt w szpitalu i potrzebną rehabilitację nie martwiąc się o koszty zabiegów i pomocy medycznej.
 

Podpisanie umowy z ubezpieczycielem

 
Przy podpisywaniu umowy warto zapoznać się z dokumentem Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Znajdziemy tam szczegółowe informację i najważniejsze pojęcia dotyczące polisy podstawowej, jak również umów dodatkowych. Jeżeli np. wybraliśmy ubezpieczenie od poważnego zachorowania, musimy dokładnie zapoznać się z listą chorób zawartych w ubezpieczeniu.
 
Wszystkie wątpliwości dotyczące umowy powinny być wyjaśnione jeszcze przed jej podpisaniem, aby w razie wystąpienia niespodziewanych wypadków pieniądze z polisy zostały nam wypłacone na czas.

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: