witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Grupowe ubezpieczenie na życie dla rodziny

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Podejmując decyzję o zakładaniu rodziny, musimy mieć na uwadze różne sytuacje, nie tylko te dobre. Należy rozważyć wszystkie sytuacje, które przyniosą nam problemy finansowe i zdrowotne. Trzeba zawsze mieć plan awaryjny, dzięki któremu nasi najbliżsi a przede wszystkim nasze dzieci – będą dobrze zabezpieczone.
rodzinna polisa na życie
Takim rozwiązaniem może być ubezpieczenie na życie. Dzięki niemu możemy spokojnie spoglądać w przyszłość – będziemy chronieni nie tylko na wypadek śmierci, ale również będziemy posiadać ochronę na czas choroby lub wypadku. W sytuacji, gdy posiadamy lub planujemy rodzinę – musimy być przygotowani na wszelkie trudności finansowe. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć naszego życia, ani tego, co spotka naszego współmałżonka lub któreś z dzieci.


SPRAWDŹ OFERTĘ POLIS NA ŻYCIE


Co zapewnia ubezpieczenie grupowe?

Coraz więcej miejsc pracy oferuje możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego. Dla pracodawcy jest to dodatkowa korzyść – pracownik, który posiada ubezpieczenie, zostanie w firmie na dłużej i nie zmieni jej z dnia na dzień. Za to pracownik, mając możliwość ubezpieczenia – będzie bardziej doceniał swoje miejsce pracy i czuł się pewniej.

Zakupując ubezpieczenie grupowe na życie, zyskujemy wiele – firma ubezpieczeniowa zagwarantuje nam pomoc finansową w trudnej życiowej sytuacji. Oczywiście wszystkie wytyczne są określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) dlatego dobrze jest z nimi wcześniej się zapoznać, by wybrać najlepszy pakiet dla siebie i swojej rodziny.


Korzystne rozwiązania w pakiecie rodzinnym

W swojej ofercie ubezpieczyciele przedstawiają klientom wiele korzyści. Przede wszystkim, po zmianie zakładu pracy, można kontynuować indywidualnie opłacanie ubezpieczenia. Dzięki temu nie stracimy w żaden sposób środków, które inwestowaliśmy w ubezpieczenie. Sytuacje, w których zostaje wypłacone świadczenie to:
  • narodziny dziecka,
  • śmierć członka rodziny,
  • śmierć współmałżonka,
  • ciężka choroba zdiagnozowana u dziecka,
  • ciężka choroba zdiagnozowana u współmałżonka,
  • uszczerbek na zdrowiu wskutek wypadku,
  • leczenie operacyjne,
  • leczenie powikłań występujących po operacji,
  • niezdolność do wykonywania pracy,
  • niezdolność do samodzielnej egzystencji, wskutek ciężkiej choroby lub wypadku.


Ochrona portfela przed wydatkami

Dobrze jest zastanowić się co stanie się z naszymi dziećmi w sytuacji, gdy poważnie zachorujemy lub ulegniemy wypadkowi, który będzie wymagał od nas długiego czasu leczenia. Takie przypadki najczęściej dotykają naszych finansów, które przekładają się na jakość naszego życia. W sytuacji, gdy dzieci są jeszcze małe, musimy zapewnić sobie maksymalną ochronę a także wsparcie finansowe, by móc stawić czoła chorobie lub leczeniu.

Długotrwałe zwolnienie lekarskie może wpłynąć na nasze zarobki, przez co będzie nam ciężko związać koniec z końcem a to z pewnością odczują nasze dzieci, bez względu na ich wiek. Aby spokojnie móc oddać się leczeniu, warto posiadać ubezpieczenie na życie, dzięki któremu uzyskamy pomoc finansową w postaci jednorazowego świadczenia lub stałej renty, wypłacanej przez ubezpieczyciela na przestrzeni kilku lub kilkunastu miesięcy.

W trosce o nasze dzieci, powinniśmy wybiegać w przyszłość na tyle, by przewidywać wszystkie trudne życiowe sytuacje. Nie wszystkim jesteśmy w stanie zapobiec, jednak na niektóre możemy bardzo dobrze się przygotować.

UBEZPIECZENIE W KORZYSTNEJ CENIE

« Powrót do listy artykułów

Google+FacebookPodziel się ze znajomymi: